Revize elektro do 1000V a nad 1000V

  • home
  • Revize elektro do 1000V a nad 1000V:

Revize domů a bytů

Po celé České republice provádíme výchozí i periodické elektro revize domů či bytů dle platných požadavků ČSN a v případě nalezení závad se postaráme o jejich odstranění. Provádíme také elektro revizi domů a bytů po částečné rekonstrukci (např. bytového jádra, elektro instalace, rozvaděčů, světelné a zásuvkové okruhy). Našim zákazníkům umožňujeme domluvit si termín revize na odpolední hodiny či víkendy.

Cena revize závisí na velikosti kontrolovaného objektu a pohybuje se od 900,- Kč (bez DPH). Doprava zdarma.

Revize firem - HLÍDÁNÍ TERMÍNŮ REVIZE

Za elektrická zařízení zodpovídá provozovatel, který je povinen provádět revize dle platných požadavků ČSN. Přenechte Vaše starosti nám a my Vám provedeme veškeré revize elektro, hromosvodů, ručního nářadí, spotřebičů apod. Vystavíme Vám podrobnou revizní zprávu a dle dohody se postaráme o případné odstranění zjištěných závad. Zdarma Vám zpracujeme harmonogram revizí a pohlídáme termíny.

Našimi klienty jsou soukormé firmy, státní instituce, ministerstva, finanční instituce apod. Rovněž provádíme revize ve výrobních a průmyslových podnicích, městských centrech, kancelářských budovách, školách, domech či bytech. Provádíme revize i ve večerních hodinách nebo o víkendech. Zajišťujeme také BOZP, školení vyhlášek, školení řidičů, posudky životního prostředí a všechny ostatní náležitosti, vyplývajících z platných norem ČSN, předpisů a zákonů.

Revize nářadí a spotřebičů

Provádíme revize ručních nářadí a spotřebičů. Revize a kontroly el. spotřebičů během používání se řídí dle ČSN 331600 ed. 2, která nahrazuje předchozí dvě normy ČSN 331600 a ČSN 331610. El. revize jsou nařízeny dle platných zákonů a nařízení, zejména zákona č.: 262/2006 Sb (zákoník práce ), nařízení vlády č.: 101/2005 Sb a nařízení vlády č.: 378/2001 Sb. Na každý zrevidovaný kus vystavíme platný protokol. Cena kontroly za 1 ks od 28,- Kč bez DPH ( podle počtu kusů ). Doprava zdarma.

Mezi ruční nářadí a spotřebiče patří např.: počítač, prodloužení, varná konvice, vrtačka, stolní lampa, lednice, soustruh, kávovar.

Revize hromosvodů

Provádíme také výškové práce, instalace, revize hromosvodů, bleskosvodů, aktivních hromosvodů, revizi zemničů, jímacích soustav a příslušentsví. Cena revize hromosvodu: od 1.000,- (bez DPH). Doprava zdarma.